HiPP BIO Šťava Jablko-Červené hrozno 500 ml

Šťavy sú ideálnym nápojom k príkrmom a dôležitým doplnkom mliečnej stravy. Vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Výnimočný produkt máte... viac informácií »
HiPP BIO Šťava Jablko-Červené hrozno 500 ml
Značka: HIPP
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Šťavy sú ideálnym nápojom k príkrmom a dôležitým doplnkom mliečnej stravy. Vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Výnimočný produkt máte...

Šťavy sú ideálnym nápojom k príkrmom a dôležitým doplnkom mliečnej stravy. Vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Výnimočný produkt máte možnosť zohnať bezprostredne na stránkach v kategórii ovocné šťavy pre deti! Nájdite si úplne nové kusy z tejto populárnej rubriky za parádnu cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi HIPP svojim zákazníkom dodáva prémiové výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Náš sortiment je ale široký, mrknite tiež na viac kvalitných produktov značky HIPP. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt HiPP BIO Šťava Jablko-Červené hrozno 500 ml od známej spoločnosti HIPP získajte momentálne naozaj výhodne! V súčasnosti v predaji od 4 EUR.