HIPP 4 Junior Combiotik Pokračovacie batoľacie mlieko od 24 mesiacov 4 x 500 g

Vhodný pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, do musli, na večeru alebo pitie z hrnčeka v priebehu dňa. Tento kvalitný tovar HIPP 4 Junior... viac informácií »
HIPP 4 Junior Combiotik Pokračovacie batoľacie mlieko od 24 mesiacov 4 x 500 g
Značka: HIPP
49 EUR
Overiť dostupnosť »
Vhodný pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, do musli, na večeru alebo pitie z hrnčeka v priebehu dňa. Tento kvalitný tovar HIPP 4 Junior...

Vhodný pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, do musli, na večeru alebo pitie z hrnčeka v priebehu dňa. Tento kvalitný tovar HIPP 4 Junior Combiotik Pokračovacie batoľacie mlieko od 24 mesiacov 4 x 500 môžete získať teraz tu na našich stránkach v známej sekcii pokračovacie mlieka pre deti! Zaobstarajte si ostatné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! U nás vám ponúkneme viac, mrknite na ďalšie preverené produkty od dodávateľa HIPP. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny produkt HIPP 4 Junior Combiotik Pokračovacie batoľacie mlieko od 24 mesiacov 4 x 500 g od top výrobcu HIPP je možné ľahko získať aktuálne v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 49 EUR.