GUAM Hrejivý-chladivý gél s drenážnym efektom 150 ml

Tento bahenný gél s jemnou konzistenciou obmedzuje nedokonalosti pokožky spôsobené opuchmi a zadržiavaním vody, a napomáha... viac informácií »
GUAM Hrejivý-chladivý gél s drenážnym efektom 150 ml
Značka: GUAM
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento bahenný gél s jemnou konzistenciou obmedzuje nedokonalosti pokožky spôsobené opuchmi a zadržiavaním vody, a napomáha...

Tento bahenný gél s jemnou konzistenciou obmedzuje nedokonalosti pokožky spôsobené opuchmi a zadržiavaním vody, a napomáha podkožnej mikrocirkulácii.
Tento veľmi obľúbený produkt GUAM Hrejivý-chladivý gél s drenážnym efektom 150 ml možno zaobstarať bez problémov tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike prípravky na celulitídu a strie! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online. Vedúci výrobca GUAM môže ponúkať špičkové produkty. Prichystali sme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke viac tovaru od značky GUAM. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Podarený produkt GUAM Hrejivý-chladivý gél s drenážnym efektom 150 ml od obľúbenej značky GUAM jednoducho môžete zaobstarať u nás za skvelú cenu! Ponuka už od 28 EUR.