GUAJACURAN 200 mg obalené tablety 50 ks

Guajacuran sa používa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a na tlmenie napätia kostrového svalstva.Unikátny a... viac informácií »
GUAJACURAN 200 mg obalené tablety 50 ks
Guajacuran sa používa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a na tlmenie napätia kostrového svalstva.Unikátny a...

Guajacuran sa používa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a na tlmenie napätia kostrového svalstva.
Unikátny a obľúbený produkt GUAJACURAN 200 mg obalené tablety 50 možno zohnať jednoducho tu na našich stránkach umiestnený v sekcii lieky na vlhký kašeľ! Teraz môžete získať úplne nové kúsky v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke viac kvalitných produktov značky GUAJACURAN. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predný výrobca GUAJACURAN dodáva prémiové výrobky A to ešte nie je všetko.

Tento žiadaný výrobok GUAJACURAN 200 mg obalené tablety 50 ks od dodávateľa kvalitných produktov GUAJACURAN môžete pohodlne kúpiť bezpečne online vo výpredajové akciu. Výhodne teraz u nás za 8 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu GUAJACURAN