FOLIGAIN Sérum proti padaniu vlasov pre ženy Triple Action 59 ml

Ľahko použiteľné sérum v sebe ukrýva najúčinnejšiu zmes trioxidilu v 10% koncentrácii. Účinná látka cieli na vlasy od korienkov až ku... viac informácií »
FOLIGAIN Sérum proti padaniu vlasov pre ženy Triple Action 59 ml
Značka: FOLIGAIN
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Ľahko použiteľné sérum v sebe ukrýva najúčinnejšiu zmes trioxidilu v 10% koncentrácii. Účinná látka cieli na vlasy od korienkov až ku...

Ľahko použiteľné sérum v sebe ukrýva najúčinnejšiu zmes trioxidilu v 10% koncentrácii. Účinná látka cieli na vlasy od korienkov až ku končekom.
Neodolateľný tovar môžete dostať teraz u nás v známej sekcii vlasové aktivátory. Pripravili sme pre vás unikátne produkty v spomínanej rubrike za super cenu! Slávny dodávateľ FOLIGAIN svojim zákazníkom dodáva prvotriedny sortiment. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od značky FOLIGAIN. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Často hľadaný výrobok FOLIGAIN Sérum proti padaniu vlasov pre ženy Triple Action 59 ml od renomovaného dodávateľa FOLIGAIN máte možnosť nakúpiť na našich stránkach za skvelú cenu. Cenovo vychádza na 35 EUR.