EQUA Plastová fľaša Universe 600 ml

Praktická, odolná fľaša s originálnym dizajnom z ľahkého plastu pre opakované použitie na studené aj teplé nápoje. Sú vhod aj pre deti. BPA... viac informácií »
EQUA Plastová fľaša Universe  600 ml
Značka: EQUA
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktická, odolná fľaša s originálnym dizajnom z ľahkého plastu pre opakované použitie na studené aj teplé nápoje. Sú vhod aj pre deti. BPA...

Praktická, odolná fľaša s originálnym dizajnom z ľahkého plastu pre opakované použitie na studené aj teplé nápoje. Sú vhod aj pre deti. BPA free.
Tento lacný produkt máte možnosť získať tiež tu na našich stránkach v sekcii drogéria. Vyberte si podobné výrobky z tejto populárnej kategórie za výhodné peniaze! Populárna značka EQUA má v stále ponuke top sortiment. To ale nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky EQUA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší tovar EQUA Plastová fľaša Universe 600 ml od populárneho výrobcu EQUA k dispozícii práve teraz u nás za skvelú cenu. Akčná cena 13 EUR.