ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent Zubná pasta 3 x 75 ml

Špeciálne vyvinutá zubná pasta s klinicky overenou technológiou PRO-ARGIN, ktorú odporúčajú zubní lekári na úľavu od bolesti citlivých zubov.... viac informácií »
ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent Zubná pasta 3 x 75 ml
Značka: ELMEX
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálne vyvinutá zubná pasta s klinicky overenou technológiou PRO-ARGIN, ktorú odporúčajú zubní lekári na úľavu od bolesti citlivých zubov....

Špeciálne vyvinutá zubná pasta s klinicky overenou technológiou PRO-ARGIN, ktorú odporúčajú zubní lekári na úľavu od bolesti citlivých zubov. Super produkt ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent Zubná pasta 3 x 75 ml je k dispozícii práve teraz na webe v populárnej kateogrii zubné pasty na citlivé zuby a ďasná. Preskúmajte nové kúsky v spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od značky ELMEX. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný tovar ELMEX Sensitive Professional Repair & Prevent Zubná pasta 3 x 75 ml od značky s tradíciou a dobrou povesťou ELMEX ľahko môžete získať v súčasnosti skutočne lacno! Ponuky už od 13 EUR.