ELGYDIUM Baby Zubná kefka 0-2 roky

Špeciálna malá hlavička s mäkkými vláknami, ktorá je prispôsobená detským ústam. Nový tovar ELGYDIUM Baby Zubná kefka môžete nakúpiť... viac informácií »
ELGYDIUM Baby Zubná kefka 0-2 roky
Značka: ELGYDIUM
4,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálna malá hlavička s mäkkými vláknami, ktorá je prispôsobená detským ústam. Nový tovar ELGYDIUM Baby Zubná kefka môžete nakúpiť...

Špeciálna malá hlavička s mäkkými vláknami, ktorá je prispôsobená detským ústam. Nový tovar ELGYDIUM Baby Zubná kefka môžete nakúpiť pohodlne tu na webe v obľúbenej kategórii detské tréningové zubné kefky! Získajte ešte iné produkty v spomínanej sekcii za skvelú cenu. Slávna značka ELGYDIUM ponúka svojim zákazníkom skvelý sortiment.. Môžete sa presvedčiť sami! To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu ELGYDIUM. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt ELGYDIUM Baby Zubná kefka 0-2 roky od značky so zárukou kvality ELGYDIUM ľahko môžete zohnať tu a teraz práve za priaznivú cenu. Kúpiť teraz za 4,19 EUR.