DADO SENS Balzam na nohy 50 ml

Balzam zjemňuje stvrdnutú a zrohovatenú pokožku na nohách a je vhodný aj pre cukrovkárov. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastnú vrstvu.... viac informácií »
DADO SENS Balzam na nohy 50 ml
Balzam zjemňuje stvrdnutú a zrohovatenú pokožku na nohách a je vhodný aj pre cukrovkárov. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastnú vrstvu....

Balzam zjemňuje stvrdnutú a zrohovatenú pokožku na nohách a je vhodný aj pre cukrovkárov. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastnú vrstvu. Výnimočný kus DADO SENS Balzam na nohy 50 ml môžete dostať aktuálne u nás v kategórii dermokosmetika péče o ruce a nohy! Zaobstarajte si podobné výrobky z tejto sekcie za rozumné peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa DADO SENS. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ DADO SENS predstavuje top sortiment Veď to vidíte sami!

Akčný kus DADO SENS Balzam na nohy 50 ml od top značky DADO SENS máte možnosť zaobstarať tu teraz práve za výpredajovú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 11 EUR.