CURASEPT ADS 350 Parodontálny gél 0,5%CHX 30 ml

Parodontálny gél s obsahom Chlorhexidine-Digluconate 0,5%, ktorý sa stará o sliznicu ústnej dutiny pôsobí proti tvorbe bakteriálneho povlaku.Unikátny... viac informácií »
CURASEPT ADS 350 Parodontálny gél  0
Parodontálny gél s obsahom Chlorhexidine-Digluconate 0,5%, ktorý sa stará o sliznicu ústnej dutiny pôsobí proti tvorbe bakteriálneho povlaku.Unikátny...

Parodontálny gél s obsahom Chlorhexidine-Digluconate 0,5%, ktorý sa stará o sliznicu ústnej dutiny pôsobí proti tvorbe bakteriálneho povlaku.
Unikátny produkt CURASEPT ADS 350 Parodontálny gél 0,5%CHX 30 ml je na získanie okrem iného tu na našom webe v populárnej rubrike ústne gély! Teraz môžete kúpiť ešte podobné výrobky z tejto populárnej rubriky za extra cenu. Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! U nás v ponuke nájdete viac skvelých produktov od výrobcu CURASEPT. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi obľúbený tovar CURASEPT ADS 350 Parodontálny gél 0,5%CHX 30 ml od skvelej značky CURASEPT máte možnosť zaobstarať práve dnes za outletovú cenu! Akčná cena 8 EUR.