CHICCO Hrnček učiaci Transition s držadlami modrý 4m+ 200 ml

Hrnček Chicco Učíme sa je ideálny na postupný, pohodlný a jednoduchý prechod od dojčenia alebo pitia z fľaše k prvému hrnčeku a samostatnému... viac informácií »
CHICCO Hrnček učiaci Transition s držadlami modrý 4m+ 200 ml
Značka: CHICCO
9 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrnček Chicco Učíme sa je ideálny na postupný, pohodlný a jednoduchý prechod od dojčenia alebo pitia z fľaše k prvému hrnčeku a samostatnému...

Hrnček Chicco Učíme sa je ideálny na postupný, pohodlný a jednoduchý prechod od dojčenia alebo pitia z fľaše k prvému hrnčeku a samostatnému pitiu.
Zľavový tovar ide nakúpiť bez problémov tu na našich stránkach v známej rubrike hrnčeky a pítka pre deti! Nájdite si iné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za výhodné peniaze. Výrobca CHICCO vám ponúka skvelý tovar Pozrite so sami. To však nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme v ponuke tiež ďalší skvelý tovar od značky CHICCO. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento akčný tovar CHICCO Hrnček učiaci Transition s držadlami modrý 4m+ 200 ml od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou CHICCO je možné ľahko získať práve teraz za parádnu cenu! Akčná cena už od 9 EUR.