BREF Color Eucalyptus Tuhý WC blok 3 x 50 g

WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zaistiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Veľmi jedinečný kus BREF Color... viac informácií »
BREF Color Eucalyptus Tuhý WC blok 3 x 50 g
Značka: BREF
5 EUR
Overiť dostupnosť »
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zaistiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Veľmi jedinečný kus BREF Color...

WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zaistiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Veľmi jedinečný kus BREF Color Eucalyptus Tuhý WC blok 3 x 50 g ide zohnať aktuálne tu na webe umiestnený v rubrike drogéria. Mrknite na výnimočné produkty v spomínanej rubrike za výhodnú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar od výrobcu BREF. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov BREF vám predstavuje skvelé produkty. Presvedčte sa!

Tento akčný a v zľave tovar BREF Color Eucalyptus Tuhý WC blok 3 x 50 g originál od výrobcu BREF nájdete v súčasnosti za výpredajovú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 5 EUR.