BIOREPAIR Zubná niť voskovaná na denné použitie 50 m

Biorepair zubná niť s voskom chráni pred usadením zubného povlaku, ktorý spôsobuje zubný kaz a zápal ďasná. Mätová príchuť príjemne osvieži... viac informácií »
BIOREPAIR Zubná niť voskovaná na denné použitie 50 m
Biorepair zubná niť s voskom chráni pred usadením zubného povlaku, ktorý spôsobuje zubný kaz a zápal ďasná. Mätová príchuť príjemne osvieži...

Biorepair zubná niť s voskom chráni pred usadením zubného povlaku, ktorý spôsobuje zubný kaz a zápal ďasná. Mätová príchuť príjemne osvieži dych. Unikátny a obľúbený produkt BIOREPAIR Zubná niť voskovaná na denné použitie 50 možno zakúpiť okrem iného tu na stránkach v známej rubrike dentálne nite. Získajte unikátne produkty z tejto sekcie za super ceny! Vehlasný výrobca BIOREPAIR môže ponúkať prvotriedny sortiment Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky BIOREPAIR. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci produkt BIOREPAIR Zubná niť voskovaná na denné použitie 50 m od obľúbenej značky BIOREPAIR jednoducho zaobstaráte u nás za skvelú cenu! Ceny od 3 EUR.