BIODEUR Múdra huba PYTHIE Prevent Foot powder 1×4 g

Múdra huba Pythie Biodeur Prevent je zásypový prípravok vhodný pre starostlivosť o nohy so sklonom k ​​zápachu, potivosti a plesňovým... viac informácií »
BIODEUR Múdra huba PYTHIE Prevent Foot powder 1x4 g
Múdra huba Pythie Biodeur Prevent je zásypový prípravok vhodný pre starostlivosť o nohy so sklonom k ​​zápachu, potivosti a plesňovým...

Múdra huba Pythie Biodeur Prevent je zásypový prípravok vhodný pre starostlivosť o nohy so sklonom k ​​zápachu, potivosti a plesňovým chorobám.Originální kompozíciu mikroflóry pomocou stlačenia ampulky zaprášime do nosenej obuvi pred nazutím. Zaprašování opakujeme podľa potreby. Tento žiadaný tovar BIODEUR Múdra huba PYTHIE Prevent Foot powder 1×4 g máte možnosť zaobstarať okrem iného tu na našom webe umiestnený v kategórii prípravky a prostriedky na starostlivosť o nohy! Teraz kúpite obľúbené produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu! U zákazníkov obľúbená značka PYTHIE – Chytrá houba má v ponuke vysoko kvalitný sortiment Nakupujte, kým je tovar sladom. To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Mrknite na ďalší kvalitný tovar od značky PYTHIE – Chytrá houba. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave tento produkt BIODEUR Múdra huba PYTHIE Prevent Foot powder 1x4 g od kvalitného výrobcu PYTHIE - Chytrá houba ľahko zoženiete aktuálne na webe za výhodnú cenu. V akcii od 4 EUR.