BEURER BY 11 MO Detský teplomer s motívom opice

Detský digitálny teplomer s pružným koncom pre ľahké a rýchle meranie vie zmerať teplotu do 10 sekúnd, je vodeodolný, bez ortuti, bez skla.Veľmi... viac informácií »
BEURER BY 11 MO Detský teplomer s motívom opice
Značka: BEURER
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Detský digitálny teplomer s pružným koncom pre ľahké a rýchle meranie vie zmerať teplotu do 10 sekúnd, je vodeodolný, bez ortuti, bez skla.Veľmi...

Detský digitálny teplomer s pružným koncom pre ľahké a rýchle meranie vie zmerať teplotu do 10 sekúnd, je vodeodolný, bez ortuti, bez skla.
Veľmi žiadaný kus je na získanie bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v kategórii detské teplomery. Teraz získate unikátne produkty v spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu BEURER. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený produkt BEURER BY 11 MO Detský teplomer s motívom opice od kvalitnej značky BEURER jednoducho zoženiete práve teraz vo výpredajové akciu! Kúpiť teraz za 8 EUR.