BEURER BM49 tlakomer + adaptér

Tlakomer na rameno so sieťovým adaptérom s veľkým ľahko čitateľným LCD displejom a extra veľkými číslami, s českým hlasovým... viac informácií »
BEURER BM49 tlakomer + adaptér
Značka: BEURER
52 EUR
Overiť dostupnosť »
Tlakomer na rameno so sieťovým adaptérom s veľkým ľahko čitateľným LCD displejom a extra veľkými číslami, s českým hlasovým...

Tlakomer na rameno so sieťovým adaptérom s veľkým ľahko čitateľným LCD displejom a extra veľkými číslami, s českým hlasovým výstupom.
Výnimočný tovar ide zohnať okrem iného tu a teraz na našom webe v známej kategórii tlakomery! Teraz si môžete vybrať obľúbené výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme v ponuke však ďalšie kúsky od výrobcu BEURER. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ BEURER pre vás vyrába špičkový tovar. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

V zľave tovar BEURER BM49 tlakomer + adaptér od nášho výrobcu BEURER jednoducho môžete nájsť tady teraz za výpredajovú cenu. V súčasnosti v predaji od 52 EUR.