BATISTE Suchý šampón Tropical 200 ml

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia... viac informácií »
BATISTE Suchý šampón Tropical 200 ml
Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia...

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia vody.Tento unikátny tovar BATISTE Suchý šampón Tropical 200 ml možno zakúpiť v pohode tu na našich stránkach v známej kategórii vlasové šampóny! Teraz nájdete nové produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. U nás ponúkame viac, máme v ponuke viac skvelých kúskov od dodávateľa BATISTE. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ BATISTE obohatí vás špičkové výrobky. Môžete sa presvedčiť sami.

Tento exkluzívny výrobok BATISTE Suchý šampón Tropical 200 ml od značky so zárukou kvality BATISTE pohodlne získate na našich stránkach za skvelú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 4 EUR.