BATISTE Suchý šampón Hair Benefits De-frizz 200 ml

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia... viac informácií »
BATISTE Suchý šampón Hair Benefits De-frizz 200 ml
Značka: BATISTE
5 EUR
Overiť dostupnosť »
Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia...

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia vody.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt BATISTE Suchý šampón Hair Benefits De-frizz 200 možno získať aktuálne tu u nás v populárnej rubrike vlasové šampóny. Teraz môžete nájsť obľúbené výrobky z tejto známej rubriky za super peniaze! Máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky BATISTE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Táto značka BATISTE pre vás pripravuje špičkový tovar. Urobte si radosť!

Lacný produkt BATISTE Suchý šampón Hair Benefits De-frizz 200 ml od poprednej značky BATISTE možno zohnať aktuálne na našej webovej stránke stále výhodne! V súčasnosti za 5 EUR.