Batis Original suchý šampón na normálne vlasy S jemnou sviežou vôňou 200 ml

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia... viac informácií »
Batis Original suchý šampón na normálne vlasy S jemnou sviežou vôňou 200 ml
Značka: BATISTE
3,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia...

Suchý šampón Batiste je ideálny na použitie medzi jednotlivými umývaniami. Získate pocit čistých a sviežich vlasov, a to okamžite bez použitia vody. Výnimočný a žiadaný produkt máte možnosť dostať tiež tu na stránkach v obľúbenej sekcii vlasové šampóny! Mrknite na unikátne produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze. U zákazníkov obľúbená značka BATISTE obohatí vás veľmi kvalitné výrobky ! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. U nás nájdete viac tovaru od dodávateľa BATISTE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento najpredávanejší kus Batis Original suchý šampón na normálne vlasy S jemnou sviežou vôňou 200 ml od značky BATISTE ľahko môžete nájsť tady teraz trvalo výhodne! Akčná cena od 3,99 EUR.