BABYBIO večerné menu mrkvu a sladká kukurica s quinoa 230 g

Zeleninový pokrm je navrhnutý pre deti od 12 mesiacov. Rýchle jedlo z kvalitných surovín, ktoré možno ohriať vo vodnom kúpeli či mikrovlnnej... viac informácií »
BABYBIO večerné menu mrkvu a sladká kukurica s quinoa 230 g
Značka: BABYBIO
2,89 EUR
Overiť dostupnosť »
Zeleninový pokrm je navrhnutý pre deti od 12 mesiacov. Rýchle jedlo z kvalitných surovín, ktoré možno ohriať vo vodnom kúpeli či mikrovlnnej...

Zeleninový pokrm je navrhnutý pre deti od 12 mesiacov. Rýchle jedlo z kvalitných surovín, ktoré možno ohriať vo vodnom kúpeli či mikrovlnnej rúre.Tento unikátny produkt BABYBIO večerné menu mrkvu a sladká kukurica s quinoa získate priamo tu u nás umiestnený v rubrike zeleninové príkrmy. Mrknite na zľavnené produkty vo spomínanej sekcii v zľave! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Máme však aj v ponuke viac skvelých produktov od výrobcu BABYBIO. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významná značka BABYBIO má v ponuke kvalitné výrobky za výhodné ceny!

Dizajnový výrobok BABYBIO večerné menu mrkvu a sladká kukurica s quinoa 230 g s osvedčenou značkou BABYBIO môžete získať práve dnes za primerané peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 2,89 EUR.