BABYBIO Jablko s čučoriedkou a jahody 4×90 g, poškodený obal

Lahodná chuť vybraného ovocia sa zmiešava v príkrme v praktickej kapsičke. Pre deti od 6. mesiaca veku. Veľa podarený produkt BABYBIO Jablko s... viac informácií »
BABYBIO Jablko s čučoriedkou a jahody 4x90 g
Lahodná chuť vybraného ovocia sa zmiešava v príkrme v praktickej kapsičke. Pre deti od 6. mesiaca veku. Veľa podarený produkt BABYBIO Jablko s...

Lahodná chuť vybraného ovocia sa zmiešava v príkrme v praktickej kapsičke. Pre deti od 6. mesiaca veku. Veľa podarený produkt BABYBIO Jablko s čučoriedkou a jahody 4×90 g, poškodený obal môžete kúpiť v pohode tu na webe v populárnej rubrike desiatové kapsičky! Teraz získate nové kúsky v spomínanej sekcii za akčnú cenu. Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu BABYBIO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt BABYBIO Jablko s čučoriedkou a jahody 4x90 g, poškodený obal od výrobcu so zárukou kvality BABYBIO ide zaobstarať práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti v predaji od 4 EUR.