AVÈNE XeraCalm Relipidačný umývací olej 400 ml

Jemne umýva veľmi suchú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí) so sklonom k atopickému ekzému a svrbeniu. Je vhodný na tvár aj telo aj do... viac informácií »
AVÈNE XeraCalm Relipidačný umývací olej 400 ml
Značka: AVÈNE
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Jemne umýva veľmi suchú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí) so sklonom k atopickému ekzému a svrbeniu. Je vhodný na tvár aj telo aj do...

Jemne umýva veľmi suchú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí) so sklonom k atopickému ekzému a svrbeniu. Je vhodný na tvár aj telo aj do sprchy.Najpredávanejší kus AVÈNE XeraCalm Relipidačný umývací olej 400 je dostupný bez problémov tu u nás v známej rubrike dermokozmetika telové balzamy! Teraz môžete získať výnimočné produkty z tejto rubriky za skvelú cenu. Obľúbená značka zákazníkov AVÈNE svojim zákazníkom ponúka skvelé výrobky Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme však aj v ponuke ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa AVÈNE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa žiadaný produkt AVÈNE XeraCalm Relipidačný umývací olej 400 ml od spoločnosti s výborným menom AVÈNE jednoducho môžete získať v súčasnosti za najnižšiu cenu. Stojí práve teraz u nás 17 EUR.