ATTITUDE Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g

Ideálna na tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré je potrebné chrániť pred slnečným žiarením, vhodné pre citlivú pokožku tých... viac informácií »
ATTITUDE Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g
Značka: ATTITUDE
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Ideálna na tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré je potrebné chrániť pred slnečným žiarením, vhodné pre citlivú pokožku tých...

Ideálna na tvár, pery a akékoľvek ďalšie miesta na tele, ktoré je potrebné chrániť pred slnečným žiarením, vhodné pre citlivú pokožku tých najmenších. Tento kvalitný a lacný tovar ATTITUDE Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g dá sa zaobstarať v pohode tu u nás v populárnej kateogrii prírodné opaľovacie prípravky. Teraz nájdete akčné produkty vo spomínanej sekcii za outletovú cenu. Máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky ATTITUDE. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi ATTITUDE svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné výrobky Veď to vidíte sami!

Veľmi žiadaný produkt ATTITUDE Detská 100% minerálna ochranná tyčinka na tvár a pery (SPF 30) bez vône 30 g od spoločnosti s úžasnou reputáciou ATTITUDE je možné kúpiť práve dnes navždy výhodne. Akčné ceny už od 13 EUR.