ANNABIS Arthrocann hrejivý gél 75 ml

Hrejivý gél s konope a koloidným striebrom intenzívne prehrieva a prináša dlhodobý pocit úľavy pri masáži v oblasti kĺbov, svalov, šliach a... viac informácií »
ANNABIS Arthrocann hrejivý gél 75 ml
Značka: ANNABIS
9,09 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrejivý gél s konope a koloidným striebrom intenzívne prehrieva a prináša dlhodobý pocit úľavy pri masáži v oblasti kĺbov, svalov, šliach a...

Hrejivý gél s konope a koloidným striebrom intenzívne prehrieva a prináša dlhodobý pocit úľavy pri masáži v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta. Často vyhľadávaný produkt ANNABIS Arthrocann hrejivý gél 75 ml ide kúpiť už dnes u nás zaradený v sekcii masážne gély a roztoky. Teraz kúpite parádne kúsky z tejto známej rubriky jednoducho online! Vedúci výrobca ANNABIS predstavuje skvelé produkty . To nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás viac tovaru od výrobcu ANNABIS. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší produkt ANNABIS Arthrocann hrejivý gél 75 ml s pečaťou kvality značky ANNABIS pohodlne dostanete v súčasnosti naozaj lacno. Akčná cena 9,09 EUR.