ANGELIC Mydlový fondant Aktívne uhlie 105 g

Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanecháva vašu pokožku dýchajúca,... viac informácií »
ANGELIC Mydlový fondant Aktívne uhlie 105 g
Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanecháva vašu pokožku dýchajúca,...

Ručne vyrábané prírodné mydlo s aktívnym uhlím a čajovníkovým olejom doslova vysaje všetky nečistoty a zanecháva vašu pokožku dýchajúca, žiarivú.
Zaujímavý tovar ide kúpiť už dnes tu u nás v obľúbenej kategórii sprchovanie a umývanie. Mrknite na ostatné výrobky z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí. To však nie je všetko, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež viac skvelých kúskov značky ANGELIC. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka ANGELIC ponúka špičkový sortiment. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Exkluzívny tovar ANGELIC Mydlový fondant Aktívne uhlie 105 g od dodávateľa s dlhou históriou ANGELIC je k dostaniu tady teraz so zľavou! Teraz za akčnú cenu 4 EUR.